Підтримай Героїв, які повернулися на рідну землю
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_04/1413885206.jpg)
06 Квітня 2016 • 08:25
Кіл-сть переглядів: 690
До Житомира повернулися наші захисники, військовослужбовці 95-ї окремої аеромобільної бригади. Після прибуття вони знаходяться на полігоні, де розвантажують техніку.
Зустріти військових та привітати їх можна буде сьогодні о 12-13 годині на другому КПП 95-ї бригади, що знаходиться на вул. Героїв Десантників (вул. Жукова).
Запрошуємо громадськість та небайдужих житомирян прийти і підтримати наших Героїв.