Звернення голови ОДА щодо запровадження режиму надзвичайної ситуації
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_02/IMG_1339.jpg)
19 Квітня 2016 • 16:00
Кіл-сть переглядів: 2 044
Шановні жителі Житомирщини!
У зв’язку з ситуацією, що склалася у Баранівському районі – забруднення хімічними речовинами річок Случ та Хомора – в оперативниму порядку на місце виїхала робочої група.
Враховуючи зовнішні ознаки та наслідки цієї події, Управлінням ДСНС в області оголошено надзвичайну ситуацію природного характеру об’єктового рівня за кодом 20736 – НС, пов’язана з інфекційним захворюванням риб невизначеної етіології (код ознаки 2.38 – випадок масової загибелі водних біоресурсів: риби, молюсків, водної рослинності та інших водних організмів) на площі водної поверхні понад 1 кв.км.
Прошу жителів Баранівського району максимально обмежити перебування біля річок Случ та Хомора.
Категорично забороняється використовувати для будь-яких потреб воду з річок, напувати тварин, споживати в їжу рибу.
Відповідними службами проводиться знезараження та заходи з недопущення поширення забруднення на інші території.