Для ОТГ працює пряма телефонна лінія з питань освіти
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_03/2014-09-01po_telefony.jpeg)
31 Травня 2016 • 07:29
Кіл-сть переглядів: 820
У процесі налагодження управління шкільною мережею, організації опорних шкіл, в органів місцевогосамоврядування у об’єднаних територіальних громад (ОТГ) виникає низка питань, з яких потрібніконсультації експертів та допомога фахівців Міністерства освіти і науки.
Для встановлення системної комунікації між ОТГ та МОН запрацює пряма телефонна лінія. Відповіді на питання будуть надавати: заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, співробітники департаменту загальної середньої освіти, експерти шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».
Пряма телефонна лінія працюватиме з 16:00 до 18:00 у червні – 2, 16 та 30, у липні – 7 та 21.
Номер прямої телефонної лінії: 044 486 24 42.
Питання щодо організації мережі навчальних закладів та управління нею можна надсилати на адресу otg@mon.gov.ua. Відповіді на запитання будуть публікуватися на сайті Міністерства освіти і науки України www.mon.gov.ua у розділі «Опорні школи».