У Житомирі пройшов перший Космічний напівмарафон. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_09/DSC_0984.jpg)
04 Вересня 2016 • 08:52
Кіл-сть переглядів: 1 001
Сьогодні, 4 вересня, у Житомирі відбувся перший Космічний напівмарафон-2016, який присвячений 1132-річниці міста.
У марафоні взяли участь Віце-прем’єр міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, міський голова Сергій Сухомлин та олімпійські спортсмени, які разом іж житомирянами долали дистанціï у 5 та 21 км.
«Найголовніше в житті – це спорт та перемога. Потрібно вести здоровий спосіб життя. Завдяки цьому марафону сотні житомирян мають змогу показати себе та перемогти. Житомир не тільки науковий та культурний, він ще й спортивний», – зазначив Геннадій Зубко.
Нагадаємо, керівництво області також долучилось до святкування дня міста.