Ігор Гундич бере участь у запуску програми U-LEAD
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_09/fd525a8e124b8fc1f53394d9a05a9a7c8b429060.jpg)
15 Вересня 2016 • 08:21
Кіл-сть переглядів: 655
Сьогодні, 15 вересня, у Вінниці за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Віце-прем’єра міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, голів облдержадміністрацій офіційно запускають програму U-LEAD з Європою.
У запуску програми бере участь т.в.о. голови Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич, а також координатор офісу реформ в області Василь Невмержицький.
В приміщенні вінницької філармонії представлені стенди та інформаційні плакати, де містяться дані про результати перших кроків децентралізаційної реформи в Україні. По кожній галузі, де впроваджено децентралізацію, підготували результати соціальних опитувань, які свідчать, що українці підтримують реформи.
Також усі учасники ознайомилися із роботою Центра надання адміністративних послуг «Прозорий офіс».
Вже завтра, 16 вересня, після запуску програми U-LEAD Ігор Гундич проведе виїзну прес-конференцію щодо реалізації реформи децентралізації на Житомирщині.