У Житомирському районі реконструювали садочок. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_09/1474263686_15-1.jpg)
19 Вересня 2016 • 09:18
Кіл-сть переглядів: 978
В селі Левків урочисто відкрили оновлений дошкільний навчальний заклад «Золотий ключик», який до цього функціонував на базі Левківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Будівництво було успішно завершене завдяки спільним зусиллям громади та сільської ради.
На відкритті були присутні керівництво Житомирського району, депутати обласної і районної ради та представники управління освіти і науки облдержадміністрації.
Довідково. Дошкільний заклад, розміщений у реконструйованому приміщенні та розрахований на 40 місць (3 вікові групи). В садочку створені сучасні умови для виховання, розвитку та обслуговування дітей.