Що буде із санаторієм «Тетерів»?
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_09/DSC_1134.jpg)
19 Вересня 2016 • 14:59
Кіл-сть переглядів: 650
Сьогодні, 19 вересня, у Житомирські облдержадміністрації під керівництвом заступника голови ОДА Ярослава Лагути відбулося робоче засідання комісії з питання проведення інвентаризації та прийняття майнового комплексу у м. Коростишів (санаторій «Тетерів»).
Санаторій наразі знаходиться у власності ДП «Укрпрофоздоровниця». В ньому нині проживають більше 170-ти вимушених переселенців зі сходу. Санаторій має велику заборгованість за сплату комунальних послуг, яка кожного дня зростає. Для того, щоб приймати будь-які рішення щодо подальшого функціонування закладу його необхідно перевести на комунальне балансоутримання.
«Потрібно виїхати на місце та комісійно вживати заходів. Де-факто фінансування санаторію здійснюється з обласного бюджету, хоча немає ніякого стосунку до комунальної власності», – зазначив Ярослав Лагута.
Перший крок – це комісійна інвентаризація, другий – виготовлення технічної документації, визначення можливостей та джерел фінансування.
На наступних засіданнях комісія має на меті визначитися із балансоутримувачем.