Житомирська організація УТОГ провела заходи до Міжнародного дня глухих. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_09/DSC_1359.jpg)
22 Вересня 2016 • 07:06
Кіл-сть переглядів: 899
Уже 65 років поспіль в останню неділю вересня відзначається Міжнародний день глухих. У Житомирі 21 вересня з цієї нагоди у будинку культури Українського товариства глухих відбулися урочистості.
На захід завітали представники департаменту праці та соціального захисту населення ОДА і управління соцзахситу міської ради, друзі та благодійники, які багато років співпрацюють із житомирською організацією.
Учасники переглянули виставу, яку вихованці товариства презентували у Польщі.