Фестиваль «Полісся-DAY» пройшов у Житомирі. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_09/DSC_0834.jpg)
27 Вересня 2016 • 15:27
Кіл-сть переглядів: 737
У рамках відзначення Дня туризму у Житомирському торгівельно-економічному коледжі КНТЕУ сьогодні, 27 вересня, відбувся фестиваль «Полісся-DAY».
Студентський фест проводиться в Житомирі уже втретє і зазвичай збирає кілька сотень зацікавлених, активних студентів та гостей свята.
Серед гостей цьогорічного заходу – начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА Роман Крисюк.
Вітаючи студентів з їхнім майбутнім професійним святом, Роман Крисюк зазначив: «Мені надзвичайно приємно бачити таку цілеспрямовану та енергійну молодь. У цей день я бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у навчанні. І звичайно, в найближчому мйбутньому знайти таку роботу, де ви на всі 100% використаєте ті знання та навички, які ви отримали, навчаючись тут».
Цьогоріч організатори заходу, студенти та викладачі коледжу, презентували розширену програму. Перед навчальним закладом відбувся Полісся-флешмоб, кулінарний та майстер-клас.
Гостей вразила презентація національних страв різних країн світу, туристичних атракцій Житомирщини та світу. Кожен бажаючий міг взяти участь у вікторині та отримати символічні подарунки і призи. А також учасники заходу позмагались у тематичному квесті.
Нагадаємо, що в облдержадміністрації сьогодні, 27 вересня, відзначили кращих представників туристичної галузі області.