На Житомирщину надійшли субвенції на пільги та соціальні виплати
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_02/1447407249_412-1.jpg)
28 Вересня 2016 • 07:10
Кіл-сть переглядів: 609
26 вересня поточного року з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам Житомирщини. Про це повідомляє департамент фінансів Житомирської облдержадміністрації.
Відтак, кошти надійшли на:
– виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 14 млн 044,7 тис. грн;
– надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 11 млн 713,1 тис. грн.