Про контрактну службу з перших вуст в ефірі СК1
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_04/index.jpg)
28 Вересня 2016 • 14:41
Кіл-сть переглядів: 517
Хто може заключити контракт із Збройними силами України? Як проходять службу за контрактом військові Житомирської області? Скільки отримують та наскільки соціально захищені контрактники?
Гості програми «Відкрита студія» у прямому ефірі СК1 сьогодні, 28 вересня, нададуть відповіді на всі ці питання.
О 19.00 заступник Житомирського обласного військового комісара Олександр Рець та механік Центру зв’язку запасного командного пункту Вадим Балюрко, який заключив контракт у 2015 році та служить у Житомирі, розкажуть про всі переваги контрактної служби.
Нагадаємо, що з початку року вже 1770 осіб з Житомирської області пішли служити за контрактом.