Привітай захисника України зі святом
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_10/ПЗ-Кавер-фото-2.png)
11 Жовтня 2016 • 13:35
Кіл-сть переглядів: 639
14 жовтня в Україні відзначають свято на честь тих, хто береже нас, нашу країну та майбутнє.
Цього року День захисника України проходитиме з гаслом «Під захистом українських військових». Саме завдяки їм ми сьогодні маємо можливість жити повним життям, розвивати країну, економіку, навчатися, виховувати дітей. Усе, що ми маємо, є можливим виключно тому, що ми «Під захистом українських військових».
Закликаємо молодь, громадськість, усіх жителів нашої області долучитися до флешмобу – привітати та подякувати тим, хто захищає нас.
Для цього необхідно роздрукувати наклейки та плакати, зробити пости, виставити фото в соцмережах з військовими, оновити на сторінках кавери, простими словами привітати наших захисників.
Усі матеріали можна завантажити ТУТ.
Про те, як відзначатимуть День захисника Україні у Житомирі, читайте за посиланням: http://oda.zt.gov.ua/yak-zhitomir-vidznachit-den-zaxisnika-ukraini.-programa.html