Запрошуємо захисників Житомирщини та їх рідних на святковий концерт
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_10/142536789.png)
12 Жовтня 2016 • 06:26
Кіл-сть переглядів: 570
14 жовтня Житомирщина вітатиме своїх захисників.
У День захисника України у Житомирі об 11.00 год. у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені І. Кочерги відбудуться урочистості та святковий концерт.
Запрошуємо військових, учасників АТО, їхніх рідних та близьких разом привітати наших захисників та переглянути концертну програму.
На глядачів чекають виступи акторів театру, хореографічного ансамблю «Сонечко», заслуженої артистки України Ірини Шинкарук, гурту «Ретро 21».
Також закликаємо усіх долучитися до всеукраїнського флешмобу, роздрукувати наклейки та плакати, зробити пости, виставити фото в соцмережах з військовими, оновити на сторінках кавери, простими словами привітати наших захисників.
Усі матеріали можна завантажити ТУТ.
Про те, як відзначатимуть День захисника Україні у Житомирі, читайте за посиланням:http://oda.zt.gov.ua/yak-zhitomir-vidznachit-den-zaxisnika-ukraini.-programa.html