Проект «Go Camp 2017» запрошує освітні заклади до співпраці
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_10/1461135029_rk-angl-movi-1024x571.jpg)
21 Жовтня 2016 • 12:46
Кіл-сть переглядів: 1 279
У жовтні 2017 року стартував черговий проект «Go Camp 2017» метою якого є створення мовних таборів, де викладатимуть іноземні волонтери – носії мови.
Нагадаємо, що влітку 2016 року в Україні було реалізовано перший англомовний табір «Go Camp», учасниками якого стали 127 волонтерів із 40 країн світу та 9 000 дітей віком від 10 до 15 років.
У Житомирської області 6 шкіл стали переможцями конкурсу «Go Camp» у рамках співпраці з громадською організацією Go Global. У навчальних закладах за умовами проекту працювали волонтери з Корпусу Миру США в Україні з 5 країн світу (США, Англії, Турції, Індії, Перу).
Всі навчальні заклади можуть скористатися можливістю зробити такий літній табір, провести його з волонтерами з інших країн, навчити своїх педагогів нових практик.
Інформацію про конкурс можна знайти на сайті Go Global та на сайті gocamps.com.ua.