У Житомирі напередодні свята привітали працівників Служби автомобільних доріг області. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_10/IMG_4124.jpg)
26 Жовтня 2016 • 12:03
Кіл-сть переглядів: 722
Напередодні Дня автомобіліста та дорожника, який в Україні відзначатимуть цьогоріч 30 жовтня, у Службі автомобільних доріг Житомирської області відбулися урочисті заходи.
Привітали працівників та ветеранів галузі начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА Роман Крисюк і начальник Служби автодоріг Олег Антонюк.
«Якщо порівнювати з минулим роком, то цьогоріч стан справ у галузі автомобільних доріг покращився. Було збільшено фінансування, а спільними зусиллями вдалося відремонтувати значну протяжність автошляхів, які знаходилися в аварійному стані. Крім того, у цьому році будуть виділені додаткові кошти з обласного бюджету для доріг загального користування», – зазначив Роман Крисюк.
Він привітав присутніх з наступаючим святом та відзначив кращих працівників відзнаками обласної державної адміністрації та обласної ради.