Житомирщина закупить ще 22 шкільні автобуси
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_10/4992.jpg)
01 Листопада 2016 • 09:40
Кіл-сть переглядів: 692
У поточному навчальному році учні Житомирщини отримають ще 22 нових шкільних автобуси.
Управління освіти і науки облдержадміністрації проводить централізовану закупівлю шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості.
Цьогоріч автобуси закуповуються на засадах співфінансування: 70 відсотків – за рахунок залишків освітньої субвенції, 30 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів.
28 жовтня була завершена процедура відкритих торгів на закупівлю шкільних автобусів, яка оголошена управлінням із застосуванням системи електронних закупівель ProZorro.
За підсумками процедури підписано контракт з переможцем ДП АЗС 1 «АТ «АК «Богдан-Моторс» на суму 34 980 000 грн про закупівлю автобусів спеціалізованих для перевезення школярів в кількості 22 одиниці вартістю 1 590 000 грн. кожен.
Очікувана вартість закупівлі складала 35 200 000 грн. Тобто, за допомогою системи електронних торгів вдалося зекономити 220 тис. грн.
Зазначеними автобусами будуть забезпечені 12 районів та 3 ОТГ області.
Нагадуємо, що за словами голови ОДА Ігоря Гундича, на електронних закупівлях область економить мільйони.