Мене можуть не пережити – Ігор Гундич про кадрові зміни в ОДА
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/18918.jpg)
02 Листопада 2016 • 17:02
Кіл-сть переглядів: 691
Під час прес-конференції сьогодні, 2 листопада, голова облдержадміністрації Ігор Гундич розповів про можливі кадрові зміни та якості потенційних працівників ОДА.
Відповідаючи на питання журналістів, голова ОДА зазначив, що сьогодні є вільні вакансії заступників. І зрозуміло, що в найближчі два місяці планується ці вакансії «заповнити».
«Я вже проводжу переговори, зустрічі. Але конкретних прізвищ я назвати не можу. Адже ще не знайшов тих, хто мені підходить. Я звик віддаватись роботі на 100%. Тому й заступники повинні так само ставитись до роботи. Ці люди мають бути енергійні, драйвові, які хочуть щось змінити. Тому над командою я буду працювати обов’язково», – наголосив Ігор Гундич.
Також керівник області акцентував увагу присутніх: «У коридорах ОДА побутує така думка про голову: пережили до тебе, переживемо тебе, переживемо і після тебе. Ті, хто так думає, хай не радіють – мене вони можуть не пережити. Я кажу про це відверто».
Він підкреслив, що є такі кадри, які основною своєю заслугою вважають лише те, що вони 20 років на державній службі.
«Зрозуміло, що зміни будуть у структурі. Адже потрібно підібрати колектив та ту команду, яка «буде гребти землю під ногами» і виконувати пріоритетні завдання. А для цього потрібно в першу чергу відповідально і патріотично ставитись до своїх обов’язків», – зауважив Ігор Гундич.
Нагадаємо, що сьогодні Ігор Гундич розповів про пріоритети в діяльності на посаді голови ОДА та про Ініціативу «Відкрита ОДА».