У Житомирі проходить свято гітарної музики. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/IMG_4458-1024x768.jpg)
03 Листопада 2016 • 10:28
Кіл-сть переглядів: 569
У Житомирі сьогодні, 3 листопада, проходить обласне свято гітарної музики і поезії за сприяння управління культури облдержадміністрації та Житомирського обласного центру народної творчості.
У Житомирській обласні науковій універсальній бібліотеці м. О. Ольжича розпочалося свято гітарної музики з привітання начальника управління культури облдержадміністрації Юрія Градовського: «Зараз період осені, період смутку. Я зичу вам творчого натхнення та не піддаватися осінньому настрою».
В обласному святі беруть участь виконавці з Житомира, Одеси та Києва.
Програма свята різнопланова: від старовинної музики бароко творчості І. С. Баха до сучасних композицій для гітари соло та гітари в ансамблі.