В Андрушівському районі відбудеться прощання з військовослужбовцем
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_09/maxresdefault-1024x576.jpg)
03 Листопада 2016 • 15:10
Кіл-сть переглядів: 1 181
Завтра, 4 листопада, в селищі Новоівницьке Анрушівського району о 12.00 год. прощатимуться із військовослужбовцем 30-ї аеромобільної бригади Юрієм Сіриком.
Юрій Сірик загинув 1 листопада 2016 року в селі Славне Мар’їнського району Донецької області внаслідок ворожого обстрілу.
Поховають бійця у селі Степок, де живе його мати.
Довідково. Сірик Юрій Володимирович народився 29 грудня 1975 року. Проходив контрактник військову службу у складі 30-ї аеромобільної бригади. Загинув 1 листопада 2016 року в Донецькій області. Залишилися мати, яка проживає в с. Степок Андрушівського району. Був розлучений, лишився син.