Жителі області отримали почесні відзнаки на початку сесії. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_06/DSC_0559.jpg)
04 Листопада 2016 • 08:15
Кіл-сть переглядів: 573
Сьогодні, 4 листопада, на початку сьомої сесії обласної ради були нагороджені почесними відзнаками жителі області. Нагороджували голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм указом Президента України нагороджено орденом “За заслуги” III ступеня Миколу Паламарчука – директора державного навчального закладу “Новоград-Волинське вище професійне училище “.
Також було присвоєно почесне звання “Заслужений вчитель України” Ніні Швидкій – вчителю початкових класів Іванопільської гімназії Чуднівської районної ради.
За сумліну працю, вагомий внесок у патріотичне виховання молодого покоління, активну депутатську діяльність та з нагоди Дня захисника України грамотою та цинним подарунком від обласної ради був нагороджений Тарас Собко – головний лікар Комунальної установи “Центральна районна лікарня”.