У Любарі обговорили перспективи створення ОТГ
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/^FD6C83E51D67A8F1B1ED50757405895C7D50DE09DA23BDD0ED^pimgpsh_fullsize_distr.jpg)
04 Листопада 2016 • 14:13
Кіл-сть переглядів: 661
Вчора, 3 листопада, у залі засідань Любарської районної ради відбулась нарада щодо питання децентралізації у районі за участю координатора регіонального офісу реформ (Центру розвитку місцевого самоврядування) Василя Невмержицького та керівництва району.
На зустрічі також були присутні представники сільських та селищних рад, галузей освіти і медицини, громадськість.
За перспективним планом, у Любарському районі планується створити одну громаду – Любарську об’єднану територіальну громаду.
«Перш за все результатами об’єднання мають бути задоволені люди. Саме ви маєте вирішувати, що потрібно робити у вашому районі, а що ні. Ми приїхали до вас проговорити все, що стосується цієї реформи. Ви маєте знати всі позитивні сторони, а також труднощі, які можуть виникати», – зазначив Василь Невмержицький.
Після довгих дебатів та обговорень більшість погодилась попрацювати над створенням однієї ОТГ в межах району згідно затвердженого перспективного плану.
Нагадаємо, що в Овруцькому та Ємільчинському районах жителі вже проінформовані Центром розвитку місцевого самоврядування про реформу децентралізації.