У Житомирі говорили про реформи із представниками райдержадміністрацій
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/DSC_0215.jpg)
10 Листопада 2016 • 16:21
Кіл-сть переглядів: 626
Сьогодні, 10 листопада, заступник голови ОДА Ярослав Лагута зустрівся із заступниками голів райдержадміністрацій області.
На зустрічі також був присутній радник з питань внутрішньо переміщених осіб Міністерства соціальної політики в Житомирській області Олександр Янко.
Заступник голови ОДА Ярослав Лагута наголосив про реформування галузі освіти, підняття заробітних плат для освітян, необхідність залучення молодих фахівців.
Олександр Янко, ознайомив присутніх із Програмою Радників з питань внутрішньо переміщених осіб. В області робота радників з питань внутрішньо-переміщених осіб насамперед зосереджена на консультуванні громадян.
«Ми є посередниками між переселенцями, місцевими органами виконавчої влади та Міністерством соціальної політики. До нас можна звертатися за консультацією з питань відновлення документів, працевлаштування, отримання соціальної допомоги та пенсії і вирішення інших юридичних питань», – зазначив Олександр Янко.