До уваги автоперевізників!
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/bezpeka-dorozhnogo-ruhu.jpg)
11 Листопада 2016 • 13:06
Кіл-сть переглядів: 504
З 14 по 20 листопада в Україні проводитиметься Тиждень безпеки дорожнього руху.
Мета проведення – це активізація проведення роботи щодо підвищення безпеки дорожнього руху, особливо при здійсненні пасажирських перевезень, профілактичних заходів з попередження дорожньо – транспортних пригод, дотримання вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту та висвітлення проблемних питань в засобах масової інформації.
У вказаний період працівниками Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області будуть проводитись перевірки технічного стану транспортних засобів та готовність їх до роботи в осінньо – зимовий період, дотримання водіями режимів праці та відпочинку, забезпечення вимог безпеки, наявності відповідних дозвільних документів на здійснення пасажирських перевезень, тощо.
Крім того на автодорогах області працюватимуть спільні мобільні групи з числа працівників Укртрансбезпеки та Патрульної поліції щодо виявлення автоперевізників, які здійснюють вантажні перевезення з перевищенням допустимих габаритно – вагових параметрів, дотримання норм ЄУТР та запобігання «нелегальним» перевезенням.