Проїзд транспорту у Житомирській області забезпечено у повному обсязі
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/image-0-02-05-6913b80c437f78b4aca432f645a3dc1b3e882441ba5edd5a0fc201d2b09c8a9c-V-1024x768.jpg)
13 Листопада 2016 • 11:39
Кіл-сть переглядів: 491
Сьогодні, 13 листопада, на дорогах Житомирської області місцевого та державного значення проїзд забезпечується у повному обсязі.
На автодорогах працює 164 одиниці техніки, у черговому режимі перебуває – 11. До робіт задіяно 219 осіб, а у черговому режимі перебуває – 14 (у тому числі на дорогах державного значення працює 83 одиниці техніки та 112 працівників, а у черговому режимі 5 одиниць техніки та 2 працівника).
На автошляху М-06 Київ-Чоп з негодою справляється 24 одиниці техніки та 34 особи, а на М-07 Київ-Ковель-Ягодин – 15 одиниць техніки та 19 осіб.
У посиленому режимі працюють житлово-комунальні служби, аби забезпечити належну роботу паливно-енергетичного комплексу. Опалення надається у всі 100% житлових будинків та об’єктів соціальної сфери, котельні працюють у належному режимі.