Книги про геноцид в Україні можна безкоштовно взяти у житомирській зоні «Book-crossing»
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/book_golod_6.jpg)
25 Листопада 2016 • 12:31
Кіл-сть переглядів: 535
Цього року у Житомирі на Старому Бульварі почала функціонувати зона «Book-crossing», куди можна принести свої прочитані книги та взяти почитати нові.
Сьогодні, 25 листопада, напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА наповнило шафу «Book-crossing» книгами «Спротив геноциду».
У ілюстрованому виданні розкриваються масштаби і характерні форми спротиву українського селянства злочинній політиці перед та під час геноциду українського народу. Там розміщені підтверджуючі ілюстративні матеріали, архівні документи.
Кожен бажаючий може взяти книгу та ознайомитися з історією однієї з найбільших трагедій в Україні. Просимо також залишати ваші книги, з якими б могли ознайомитися житомиряни та продовжити ініціативу обміну виданнями.