Акцію «Запали свічку пам’яті» підтримала Житомирська ОДА
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/image-0-02-05-e3e7e80eb5fe4c8635890e426e0a6bc5943325ad3a4d6a9d1b894e83e36cf44a-V.jpg)
26 Листопада 2016 • 15:58
Кіл-сть переглядів: 849
У День пам’яті жертв голодоморів сьогодні, 26 листопада, пройшла всеукраїнська акція «Запали свічку пам’яті».
Структурні підрозділи, апарат облдержадміністрації та облради приєднались до акції і о 16.00 у кожному вікні будівлі була запалено свічку в знак пам’яті жертв голодоморів.
Також заходи відбулись заходи біля пам’ятного знака «Сумуючий Янгол», де жителі міста, духовенство, представники влади, громадськості долучились до загальнонаціональної хвилини пам’яті та поклали колоски, квіти та лампадки до пам’ятного знака.