Юні учасники з Житомирщини стали лауреатами у конкурсі за програмою «Нові імена України – 2016»
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/P1120515.jpg)
28 Листопада 2016 • 08:59
Кіл-сть переглядів: 635
У Києві на XXIX Всеукраїнському огляді-конкурсі за програмою Українського фонду культури «Нові імена України – 2016» Житомирщину достойно представили юні учасники.
Програма спрямована на виявлення і підтримку юних та молодих мистецьких талантів усіх видів і жанрів творчої та виконавської діяльності в галузі літератури, музики, образотворчого мистецтва та народної творчості. Окрім того, надається допомога у навчанні, в удосконаленні професійної майстерності.
Щорічно в місті Києві у Всеукраїнському огляді-конкурсі за програмою Українського фонду культури «Нові імена України» можуть брати участь юні та молоді таланти від 6 до 18 років, які пройшли регіональні та обласні тури.
В цьому році у Всеукраїнському огляді-конкурсі взяли участь біля 140 учасників з різних областей України, з них 48 стали лауреатами.
Конкурс проходив два дні: 22 листопада та 23 листопада 2016 року, церемонія нагородження відбулася 24 листопада 2016 року.
Житомирську область у м. Києві представили переможці обласного етапу, які стали лауреатами та дипломантами 29-го Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України – 2016».
Зокрема, лауреатами стали:
Номінація «Інструментальне виконавство»: дует скрипалів Бердичівської музичної школи у складі: Федун Анни, 2003 р.н., Лясковець Марії, 2003 р.н., викладач Марців І. М.
Номінація «Образотворче та декоративно прикладне мистецтво»: Кравчук Анастасія, 2002 р.н. – учениця Андрушівської школи мистецтв, викладач Чупринська Л. В.
Номінація «Поезія»: Кухарець Лілія, 1999 р.н. – екс-учасниця Літературно-поетичного гуртка “Молода надія” Ліцею №25 м. Житомира, керівник Рудак М.А.
Диплом у номінації «Народний вокал» отримала Ватаг Леся, 2003 р.н. – учениця Бердичівської музичної школи, викладач Бузі І. В., концертмейстер Щебетюк Н. Ф.