В область надійшла субвенція на соціальні виплати
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/5086.jpg)
01 Грудня 2016 • 07:26
Кіл-сть переглядів: 437
30 листопада поточного року з державного бюджету надійшла субвенція місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 12 млн 232,8 тис. грн.
Крім того, надійшла базова дотація у сумі 5 млн 297,7 тис. грн.