Діти Житомирщини передали військовим іграшки
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/DSC_1020.jpg)
02 Грудня 2016 • 14:56
Кіл-сть переглядів: 704
Сьогодні, 2 грудня, в Житомирській міській гуманітарній гімназії №23 діти передали військовослужбовцям іграшки для своїх однолітків, які проживають на окупованій території.
У цій акції взяли участь учні з усіх шкіл міста Житомира. Діти передали також канцелярію, книжки, солодощі та інше.
«Ці іграшки потрібні дітям. Все почалося з того, що я написала у Фейсбуці, що ми збираємо іграшки. Усі школи без винятку нас підтримали. Це все нам вдалося зібрати за досить короткий час», – сказала волонтер Ірина Коцюба.