Привітання Президента з 25-ю річницею створення Збройних Сил України
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/383f166c362d95bb2b71183740d39156_1480945994_slider_large.jpeg)
06 Грудня 2016 • 11:05
Кіл-сть переглядів: 559
«Я від щирого серця всіх вітаю з 25-ю річницею Збройних Сил України саме тут, на передньому рубежі української оборони, разом з українськими Героями, які сьогодні виконують найважливішу місію в державі – боронять нашу свободу, боронять нашу незалежність, боронять наш суверенітет. Я пишаюся бути серед них. Я пишаюся, що у нас є такі Збройні Сили. Я пишаюся тим, що ми побудували за ці 2,5 роки. Велике дякую всім, до доклався за ці 2, роки до будівництва нової армії України. Слава Україні! Героям слава!».