Придумай гасло для Національного проекту Децентралізації
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/Децентралізація_банер.jpg)
06 Грудня 2016 • 13:50
Кіл-сть переглядів: 513
Стартував проект «Створення лого Національного проекту Децентралізації» за ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, а також Національної ради реформ.
В рамках реалізації даного проекту розпочався конкурс «Прагнеш змін – керуй громадою!», за результатами якого буде обрано найкраще гасло, яке в подальшому використовуватиметься при створенні лого реформи.
Ідея конкурсу полягає в залученні якомога широкого кола українців для пошуку найкращого варіанту слогана Національного проекту Децентралізація.
Для участі у конкурсі необхідно з 1 по 10 грудня 2016 року відвідати сторінку Національної ради реформ – http://decentralization.reforms.in.ua/ та за допомогою простої форми надіслати на розгляд свій варіант слогану (від 2 до 5 слів). Кількість запропонованих гасел однією людиною не обмежена.
Визначення переможця відбудеться з 10 грудня 2016 року по 12 грудня 2016 року.