Геннадій Зубко: двосторонній діалог Уряду із місцевим самоврядуванням посилить реформу децентралізації
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_09/21-5.jpg)
08 Грудня 2016 • 08:11
Кіл-сть переглядів: 536
Сутність реформи децентралізації полягає як у наданні додаткових ресурсів на місця, так і в умінні і можливостях ефективно й раціонально їх використати. Завдання Уряду – налагодити діалог і комунікацію із органами місцевого самоврядування. Це дозволить максимально використовувати нові інструменти і повноваження в інтересах об’єднаних громад.
Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час урочистого засідання Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.
За його словами, комунікації із самоврядуванням для уряду є можливістю точніше розуміти очікування громад щодо співпраці із центром.
«Реформа децентралізації поступово, але неухильно змінює країну. Для нас важливо чути людей, розуміти прагнення громад, які взяли на себе додаткові повноваження і відповідальність. Двосторонній діалог допоможе нам удосконалити реформу децентралізації, зробити її більш акцентованою та дієвою», — зазначив Зубко.