Голова ОДА Ігор Гундич провів зустріч з інвестором
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_01/DSC_0698.jpg)
08 Грудня 2016 • 08:50
Кіл-сть переглядів: 520
Голова облдержадміністрації Ігор Гундич сьогодні, 8 грудня, зустрівся із потенційними інвесторами щодо реалізації проекту з енергоощадності в області.
Реалізація проекту з виробництва електроенергії на основі сонячного випромінювання передбачає залучення 70 млн євро та створення додаткових робочих місць.
«Інвестори мають «заходити» в наш регіон і працювати. Це пріоритет не тільки області, а й держави. Якщо інвестор буде працювати в об’єднаній громаді, то, завдяки реформі децентралізації, вона буде отримувати надходження до власного бюджету», – сказав Ігор Гундич.
Зараз європейський інвестор розглядає найбільш зручні земельні ділянки для розміщення виробництва, які б мали достатню кількість сонячної енергії.
Голова ОДА Ігор Гундич поставив присутнім представникам Держгеокадастру, Житомиробленерго дедлайн 15 січня для узгодження та підготовки усієї необхідної документації.