МФК “Житомир” зіграє заключний поєдинок І кола чемпіонату міста з футзалу
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/4 Олімпік ДЖПГ.jpg)
08 Грудня 2016 • 10:07
Кіл-сть переглядів: 454
У суботу, 10 грудня, МФК “Житомир” зіграє поєдинок 6 туру ІІ ліги чемпіонату Житомира з футзалу. В заключному матчі І кола підопічні Віктора Шиманського зустрінуться з “Олімпіком”.
Наразі житомиряни лідирують в групі А. У випадку перемоги над суперниками наші футзалісти зможуть відірватися від “Активу”, який звітний тур пропускає. Нинішні суперники нашої команди наразі посідають третю сходинку в турнірній таблиці, маючи в пасиві дві поразки.
Початок матчу – о 19.00. Запрошуємо всіх фанів прийти в зал ФОКу (вул. Кібальчича, 9) підтримати команду.