Про взаєморозуміння та співпрацю у громаді спілкувалися під час «відкритого простору» у Житомирі
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/5.jpg)
09 Грудня 2016 • 08:10
Кіл-сть переглядів: 556
«Відкритий Простір» на тему: «Сила в гурті: взаєморозуміння та співробітництво у локальних громадах – ключ до розвитку міста» відбувся вчора, 8 грудня.
Організатори заходу у Житомирі – Молодіжна громадська організація «Сучасний Формат» у співпраці із DVV International в Україні в рамках проекту «Регіональні голоси – будуємо мости для демократії». Проект здійснюється за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
Учасники житомирського «Відритого Простору» намагалися більш поглиблено розглянути інструменти, які можуть об’єднувати та об’єднують громаду, сприяють порозумінню в громаді та формують передумови для всебічного розвитку міста.
«Обговорити – обговорили, а тепер головне – максимально ефективно використовувати такі «об’єднавчі інструменти» у повсякденному житті, у спілкуванні із друзями, роботі із колегами та партнерами», – зазначили учасники наприкінці обговорення.
Довідково. Загалом участь у заході взяли 40 учасників, серед яких громадські діячі, члени координаційної ради по впровадженню бюджету участі у Житомирі, голови ОСББ у Житомирі, представники громадських організацій та фондів, студенти та викладачі, представники бізнесу та представники Житомирської міської ради, спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області та Житомирського обласного центру зайнятості.
Активну участь у обговоренні взяли також спеціально запрошені експерти із Вінницької, Кіровоградської та Львівської областей, а також Києва.