На Житомирщині пройшов всеукраїнський патріотичний фестиваль «Олевська Республіка». ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/IMG_9054.jpg)
12 Грудня 2016 • 13:01
Кіл-сть переглядів: 615
В суботу, 10 грудня, в місті Олевськ пройшов Всеукраїнський фестиваль «Олевська республіка».
Фестиваль проходив з метою відзначення 75-річниці Олевської республіки, популяризації та поширення серед молоді українських патріотичних пісень, виховання молодого покоління у дусі національних традицій, духовності та патріотизму.
Всеукраїнський фестиваль пройшов за підтримки Олевської міської ради, управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Міністерства молоді та спорту України.