Відзначено журналістів Житомирщини за найкраще висвітлення «Децентралізаційного марафону»
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/15319034_335269690192507_5732259085008205725_n.jpg)
12 Грудня 2016 • 15:29
Кіл-сть переглядів: 597
Асоціація міст України підсумувала результати конкурсу серед регіональних засобів масової інформації на краще висвітлення заходів Всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон». Конкурс проходив у кожній області окремо, і організаторами виступали регіональні відділення Асоціації міст України.
«Конкурс проводився за трьома номінаціями: «Публікація в друкованих або Інтернет ЗМІ», «Телевізійна програма (або серія програм)» та «Радіопрограма (або серія програм)». Від журналістів Житомирщини було прийнято 13 робіт на конкурс і після попереднього відбору до конкурсу допущено 10 матеріалів ЗМІ», – зазначила консультант з комунікацій АМУ Світлана Прокоф’єва.
Переможцями конкурсу у Житомирській області стали:
- Олена Слободенюк, старший редактор відділу підготовки інформаційних програм радіостанції «Житомирська хвиля».
- Оксана Ковальчук, завідувачка відділу підготовки програм для дітей та юнацтва філії НТКУ «Житомирська регіональна дирекція»
- Леніна Бичковська та Олександра Бичковська, позаштатні кореспонденти інформаційного порталу «Наш Град».
Виконавчий директор Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська вручила переможцям конкурсу дипломи Асоціації міст України та подякувала за підняті у публікаціях та передачах гострі питання, роз’яснення у журналістських матеріалах законодавчих основ та практичних питань, висвітлення «Децентралізаційного марафону» та ходу реформи у Житомирській області.