Діти Житомирщини зібрали новорічні іграшки для учасників АТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/novorichni-igrashky-ato-4-1024x768.jpg)
13 Грудня 2016 • 08:04
Кіл-сть переглядів: 751
Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді за підтримки управління освіти і науки облдержадміністрації та волонтерів зібрав новорічні прикраси для ялинок, які будуть встановлені на блокпостах в зоні АТО.
Всього було зібрано більше 75 коробок з прикрасами.
Найбільш активну участь у зборі і доставці новорічних прикрас взяли Бердичівській, Пулинський, Малинський, Коростенський, Радомишльський райони, а також Червонянська ОТГ та міста Коростень, Бердичів, Малин, Житомир.
Наразі іграшки доставлені в Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства для відправки на блокпости в зону АТО.