На засіданні Громадської ради обговорили показники соціально-економічного розвитку області
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/Rada.jpg)
15 Грудня 2016 • 08:39
Кіл-сть переглядів: 610
У Житомирській облдержадміністрації відбулося обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку Житомирщини на 2017 рік, ініційоване Громадською радою при облдержадміністрації.
У засіданні правління Громадської ради за головування Володимира Стельмаха взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, які обговорили показники соціально-економічного розвитку, за якими проводиться моніторинг та оцінка результативності реалізації державної регіональної політики.
На обговорення було винесено питання можливостей самофінансування області (зокрема, за рахунок 50 % надходжень митних платежів), розвитку об’єднаних територіальних громад (зокрема, розвитку бізнесу за територіальними громадами, ліквідації збитковості підприємств), ліквідації безробіття та підвищення заробітної плати працівникам, особливо в контексті мінімальної зарплати 3200 грн. Також громадськість підняла питання показників ефективності використання комунальної власності, зокрема у галузях лісового господарства та тваринництва.
Основна мета зібрання – внесення пропозицій до проекту Програми економічного і соціального розвитку Житомирщини на 2017 рік щодо підвищення рівня соціальних гарантій населення області.