18 грудня Геннадій Зубко з робочою поїздкою перебуватиме на Житомирщині. АКРЕДИТАЦІЯ
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/Zubko_Zhytomir.jpg)
16 Грудня 2016 • 14:04
Кіл-сть переглядів: 670
18 грудня Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко з робочою поїздкою перебуватиме у Житомирській області.
Віце-прем’єр-міністр відвідає Новоборівську об’єднану територіальну громаду, де зустрінеться з активом громади, а також огляне місцеву гімназію та дитячий садок, що були реконструйовані за кошти ДФРР.
Запланований брифінг для ЗМІ.
Акредитація ЗМІ за телефоном: 098 927 61 02.
Нагадаємо, 18 грудня відбудуться вибори у 143 ОТГ в 22 областях України. 11 грудня вибори відбулись у 41 ОТГ. До кінця 2016 року, після проведення перших виборів в ОТГ, в Україні буде 367 об’єднаних територіальних громад.