Святий Миколай завітав до вихованців «Сонячного дому» у Житомирі. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/DSC_0842.jpg)
19 Грудня 2016 • 15:52
Кіл-сть переглядів: 607
До вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» сьогодні, 19 грудня, завітав Святий Миколай та багато гостей з подарунками.
Привітали дітей з новорічними святами заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, начальник служби у справах дітей Житомирської ОДА Олена Савельєва, депутат обласної ради Руслан Павлюк.
Діти приготували для гостей святковий концерт та сувеніри у вигляді янголів, натомість кожен вихованець закладу отримав подарунки від Святого Миколая.