Проїзд шляхами Житомирщини забезпечено
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_01/1ykSmyiWGXY11.jpg)
05 Січня 2017 • 08:25
Кіл-сть переглядів: 439
Циклон з негодою потроху наближається до Житомирщини. 4 січня почало сніжити та посилився вітер. Але ці умови не спровокували затримок в русі на автомобільних шляхах загального користування області.
Для розчистки автодоріг упродовж минулої доби працювало 67 механізмів підрядної організації, 42 з них – на шляхах державного значення області, решта ліквідовувала наслідки негоди на автодорогах місцевого значення.
Найбільша кількість опадів зафіксована у Житомирському, Новоград-Волинському та Коростенському районах області.