Жителі Житомирщини матимуть можливість звернутися до керівництва області шляхом відеозв’язку
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_04/DSC_0123-1024x665.jpg)
05 Січня 2017 • 10:19
Кіл-сть переглядів: 808
Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич підписав розпорядження № 435 від 20.12.2016 «Про запровадження пілотного проекту організації та проведення особистих прийомів громадян у режимі відеоконференц-зв’язку».
Документом передбачена організація розгляду звернень та особистого прийому громадян посадовими особами облдержадміністрації в режимі відеоконференц-зв’язку з метою підвищення рівня доступності органів виконавчої влади для громадян.
Реєстрація осіб, які бажають записатися на особистий прийом або подати звернення у режимі відеоконференц-зв’язку, здійснюється на веб-порталі облдержадміністрації в установленому порядку.
Заявка на сеанс відеоконференц-зв’язку повинна містити:
– стислий виклад мети особистого прийому, опис суті звернення;
– відскановані документи щодо предмета особистого прийому або звернення (при необхідності та у разі наявності таких документів);
– бажані дату та час проведення сеансу відеоконференц-зв’язку в межах запропонованого графіка.
Після надсилання заявки на сеанс відеоконференц-зв’язку протягом трьох робочих днів відвідувачу надійде повідомлення про підтвердження прийняття заявки до попереднього розгляду. Кожна заявка матиме унікальний реєстраційний номер, який є незмінним.
Подання заявки здійснюється за сім календарних днів до проведення особистого прийому громадян у режимі відеоконференц-зв’язку.
Подати заявку на відеоприйом можна за посиланням: http://oda.zt.gov.ua/internet-prijmalnya.html.