Вифлеємський Вогонь Миру привезли до Житомира. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_01/DSC_0483.jpg)
05 Січня 2017 • 14:04
Кіл-сть переглядів: 591
У Житомирі сьогодні, 5 січня, відбулася передача Вифлеємського Вогню Миру керівництву області та міста.
Прийняли вогонь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута та заступник міського голови Дмитро Ткачук.
Вифлеємський Вогонь Миру постійно горить у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Перед Різдвом його передають по всій Європі. Привезли вогонь з Києва члени Національної Скаутської Організації України (пластуни).
Діти в національному вбранні заспівали колядки та привітали присутніх з Різдвом.
«Вифлеємський Вогонь Миру єднає християн у переддень Різдва. Його символізм – мир, радість і братерство – як ніколи сьогодні актуальний для українців. У світле Різдво він об’єднує родини за святковою вечерею. Сподіваємося, що Вогонь Миру принесе у наші домівки радість та подарує Україні довгоочікуваний мир», – зазначив Ярослав Лагута.
Сьогодні пластуни також передадуть вогонь у Свято-Михайлівський кафедральний собор м. Житомира, де він горітиме до Йордану – 19 січня.