Увага! «Гаряча лінія» з питань соціального захисту населення
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_10/11986561_958738384167918_2476255959827730190_n-816x742.jpg)
10 Січня 2017 • 13:35
Кіл-сть переглядів: 328
З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення області з питань соціального захисту населення в сучасних умовах у департаменті праці та соцзахисту наслення ОДА працюватиме «гаряча лінія».
Завтра, 11 січня, з 10.00 до 11.30 год. заступник директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення Василь Петрович Павлюк відповість на всі ваші запитання.
Телефон прямої «гарячої лінії»: (0412) 24-08-48.