Маленькі пацієнти психіатричної лікарні отримали подарунки
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_11/DSC_0167.jpg)
12 Січня 2017 • 15:43
Кіл-сть переглядів: 579
Управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації входить в опікунську раду дитячого психоневрологічного відділення Житомирської обласної психіатричної лікарні №1.
Сьогодні, 12 січня, начальник управління Світлана Гресь разом з представниками Коростенської філії МБФ «Відкрите серце» вручили подарунки маленьким пацієнтам відділення.
«Щороку діти, які перебувають тут на лікуванні, отримують від нас подарунки до новорічних та різдвяних свят. Цьогоріч до нас долучився і благодійний фонд «Відкрите серце». Сподіваємося, що ми змогли підняти настрій 37 дітям», – зазначила Світлана Гресь.