Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

МФК «Житомир» розгромив Олімпік в ІІ лізі чемпіонату міста з футзалу

17 Січня 2017 • 09:53

Кіл-сть переглядів: 609

У суботу, 14 січня, відновилися ігри чемпіонату Житомира з футзалу. Цього дня юнацька команда МФК «Житомир» в рамках першого матчу ІІ кола чемпіонату міста з футзалу в ІІ лізі зустрілася з «Олімпіком» на майданчику СОК «Динамо». Житомиряни починали матч у якості фаворитів, але вже з перших хвилин гра не заладилася і як результат – пропущений м’яч вже на 8 хвилині. Всі спроби відігратися завершувалися невдачею.

Переломити хід поєдинку підопічним Віктора Шиманського вдалося лише на 33 хвилині, коли Давид Медведчук зумів таки зрівняти рахунок. А вже за хвилини Денис Бланк вивів «житомирян» уперед. Після цього МФК «Житомир» швидко і впевнено довершив розгром суперника.

Фінальний свисток зафіксував першу в 2017 році перемогу МФК «Житомир» з рахунком 5:1.

Наступний матч чемпіонату Житомира з футзалу очікується цими вихідними, 21-22 січня. А вже 17 січня основна команда МФК «Житомир» стартуватиме на меморіалі Макарова.