Як на Житомирщині таксі перевіряють
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_01/baf7ea34.jpg)
19 Січня 2017 • 15:05
Кіл-сть переглядів: 574
З 16 січня 2017 року Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області посилило державний контроль за перевізниками, які провадять свою діяльність у сфері автомобільних перевезень на таксі.
Начальник Управління Юрій Осіпов зазначає, що за перші дні лише у місті Житомирі перевірено 50 транспортних засобів, складено 5 адміністративних протоколів та 3 акти про порушення законодавства.
«Здебільшого серед порушень – відсутність державної реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності та відсутність ліцензії щодо надання послуг із перевезення пасажирів», – розповідає Юрій Осіпов.
За його словами, отримання ліцензії для таксистів коштує всього одну мінімальну заробітну плату, проте основна причина «неліцензійних» перевезень – небажання перевізників сплачувати податки.
Нагадуємо, що посилений контроль за перевезеннями на таксі триватиме в області до 16 квітня.