Як відзначили День Соборності на Житомирщині. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_01/novograd_2.jpg)
23 Січня 2017 • 14:06
Кіл-сть переглядів: 618
22 січня Україна відзначила День Соборності. У кожному районі Житомирщини пройшли урочистості.
98 річницю об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Українську державу відзначали по-різному: створенням ланцюга єдності, покладанням квітів до пам’ятників визначним постатям та борцям за незалежність країни, святковою ходою під Державним Прапором України, спільним виконанням Гімну України тощо.
Крім того, у Черняхівському районі членам 3-х сімей загиблих учасників АТО вручено сертифікати на житло, а у Новоград-Волинському районі на кордоні області простягнули 20-тиметровий Державний Прапор, яким з’єднали Житомирську та Рівненську області.
Коростишівський район
Черняхівський район
Новоград-Волинський район
Радомишльський район
Хорошівський район
Лугинський район