Вони боролися, щоб ми перемогли!
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_01/IMG_0335.jpg)
25 Січня 2017 • 07:24
Кіл-сть переглядів: 480
29 січня 1918 року, біля залізничної станції Крути відбувся оборонний бій українського війська проти російсько-більшовицької армії. Серед українських захисників переважно були студенти, гімназисти та курсанти, які не мали попереднього військового досвіду. Проте, попри численні втрати, вони виявили надзвичайний героїзм і любов до Батьківщини. Результати бою під Крутами дали змогу затримати на декілька днів наступ більшовиків на Київ. 9 лютого на переговорах у Бресті було досягнуто міжнародного визнання Української Народної Республіки.
Запрошуємо представників громадськості Житомирщини вшанувати Героїв. Зареєструватися на поїздку можна до 25 січня за тел. (0412) 47-50-19, 096-855-00-93.
Місце проведення: територія Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (село Пам’ятне Борзнянського району Чернігівської області).
Початок заходу: об 11:00 год.